ורטיקל ארט היא החברה המובילה בתחום הקירות הירוקים בארץ, שמנסחת מחדש את תפיסת הגינון הוורטיקאלי כיצירת אמנות.

ורטיקל ארט מציגה השקפה חדשנית של תצוגה אומנותית חיה ופורחת, הנשענת על ידע וניסיון רב בעולם הקירות הירוקים, אהבת הצמחים, תאווה לאדריכלות ותשוקה לעיצוב.

אחרי עשור של פעילות ענפה, ברשותנו פיתוחים יחודיים אשר נותנים לנו יתרון משמעותי לעומת שאר המערכות הנגישות בארץ כיום: מקצועיות, יצירתיות ורמת שירות בסטנדרט הגבוה ביותר.

המערכות שלנו הומצאו ופותחו על ידינו, ומיוצרות בישראל בהתאמה אישית לכל פרויקט. הצוות המקצועי שלנו מלווה את התהליך כולו, ומבטיח שכל פרויקט יהיה איכותי, ייחודי, ומרהיב.

השירותים שלנו

חברת ורטיקל ארט מספקת את כלל השירותים הנדרשים להקמת קירות ירוקים ומערכות לחקלאות ורטיקלית, משלב התכנון ועד לביצוע ואחזקה שוטפת: פיתוח, תכנון, ייצור והתקנה.

 

קיר חי מתפתח בהתמדה, וההצלחה המתמשכת שלו מסתמכת על בחירה קפדנית של הצמחים, הרכב הקיר, ובניית מערכת השקיה מתואמת כדי להבטיח שהמערכת תפעל כראוי הקיר ימשיך להיראות בשיאו לאורך כל השנה, ומראהו רק ילך ויתעצם ככל שחולף הזמן.

הערכים שלנו

 • התחייבות לתהליך מלא

  ורטיקל ארט מספקת את כל הפתרונות לקירות ירוקים במקום אחד. בתור החברה המובילה בארץ בפיתוחים לקירות ירוקים, אנחנו מוודאים שהתהליך כולו מתבצע בצורה המקצועית ביותר משלב הרעיון ועד לביצוע האחזקה השוטפת.

 • הקפדה על צוות מיומן

  אנשי המקצוע שלנו נבחרו בקפידה והינם מצטיינים בתחומם. תפקידם ללוות את האדריכלים, המעצבים ובעלי הנכסים במהלך הפרויקט, תוך מינוף כל פרויקט באופן יחודי לו ובהתאמה לדרישות.

 • התאמה אישית

  אנחנו מייצרים את כל המערכות שלנו בארץ עבור כל פרויקט, ומסוגלים לספק באופן מידי ומקצועי כל גודל וצורה של קיר בהתאם לנדרש.

 • שמירה על איכות הסביבה

  המומחיות שלנו בגינון אנכי מאפשרת לנו לקדם את תנאי הגדילה האידיאלים באמצעות חומרים אורגניים, שאינם רעילים. הפאנלים שלנו עשויים אלומיניום איכותי, ומערכות ההשקיה שלנו משתמשות במינימום מים ודשנים תוך הכרה ושמירה על מיחזור ואיכות הסביבה.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input