יתרונות קירות ירוקים

איכות אוויר

שיפור איכות האויר בזכות קיר ירוק

קירות ירוקים משפרים את איכות האוויר במבנה ומחוצה לו, ומשמשים כפילטר ביולוגי אשר מסנן את זיהום האוויר. ורטיקל ארט מתייחסת לקירות ירוקים כגוף חי ונושם המשמש כספוג הקולט אבק ושאר רעלים באוויר.

 

מחקרים מלמדים כי רובנו מבלים כ 90%- מזמננו בממוצע בתוך מבנים, וכך נחשפים לזיהום אוויר קבוע ומתמשך - מה שמוביל לכאבי ראש, חוסר ריכוז, עייפות ותחלואה כללית.
הקירות הירוקים מעשירים את האוויר בחמצן דרך תהליך הפוטוסינתזה, כיוון שהצמחים צורכים את דו תחמוצת הפחמן Co2 . התוצאה היא קבלת איכות אוויר גבוהה יותר ועשירה בחמצן.

יעילות אקוסטית

היעלות האקוסטית של קירות ירוקים

הצמחים בקיר הירוק משמשים כמחסום אקוסטי, ומסננים רעשים בצורה דרמטית. ממחקרים עולה כי בשימוש בקירות ירוקים מושגת הפחתת רעש של DB 15 , ומקדם ספיגת קול משוקלל עומד על כ- 0.40 . כדי למקסם את הפוטנציאל של קיר ירוק ככלי בידוד קול למבנים, פיתחה ורטיקל ארט התאמות מסוימות וחדשניות, כגון שיפור היעילות של איטום המפרקים בין החלקים המודולריים ועוד.

שיפור תנאי אקלים

שיפור תנאי האקלים

קירות ירוקים תורמים רבות להורדת אפקט אי החום העירוני, שנוצר כתוצאה ממזהמים שונים בסביבה האורבנית, הן ממקורות כמו המסה האנושית והן כתוצאה מפליטת כלי תחבורה ואספלט, מזגנים, בטון, זכוכיות, קרינה חוזרת, ועוד.

איזון טמפרטורה

קיר ירוק משמש לאיזון טמפרטורה

התחממות מבנים כתוצאה מקרני השמש, מובילה לעלייה בטמפרטורות שלהם וכתוצאה מכך לעלייה באנרגיה הדרושה לקירורם. הוכח שקירות ירוקים יכולים להוריד את טמפרטורת המבנה בעד כ- 10 מעלות צלזיוס, ובכך לצמצם משמעותית את הצורך במיזוג ולהוביל לחסכון ניכר באנרגיה. בתקופת החורף, הקיר הירוק משמש כשכבת בידוד אשר מסייעת לשמר את טמפרטורת המבנה, מה שמפחית את הצורך להשתמש בגופי חימום. השיטה לפיה מתקינה ורטיקל ארט את הקירות על מעטפת הבניין מאפשרת תנועת אוויר בין הקיר למבנה. המערכת מבודדת את המבנה מקרינת שמש ישירה, רוחות וגשמים, ובכך מגנה עליו ומאזנת את הטמפרטורה.

מראה ומיתוג

יצירת מיתוג ואוירה בעזרת קיר ירוק

הקיר הירוק מקרר את האוויר, סופח רעלים, משמש כמבודד, סופג רעשים, אך מעבר לכל אלו הוא יפה, ייחודי, דינאמי ומרשים. קירות ירוקים מצויים במלונות ומסעדות יוקרה, חניות עיצוב, אתרי ספא ובתי עסק מובחרים, ולא בכדי. הקיר ירוק הינו כלי ויזואלי אשר ממתג את העסק כירוק ושוחר סביבה ואיכות חיים. הקירות של ורטיקל ארט יכולים לשמש גם כלוגו חי או לפרסם מוצר בהתאמה. ממחקרים עולה כי צמחיה בנכס יכולה לעלות את ערכו בעוד כ 20%- . הנחה נוספת היא שמבקרים / לקוחות מרגישים נינוחים יותר ליד צמחיה, ולכן מעדיפים לשהות לידה זמן רב מאשר במשרד מבטון, ולקבל החלטות עסקיות עם מוטיבציה גבוהה יותר

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input